KONST / Litografier / Färglitografi 15153260
nr 1515 3260
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 200 upplaga. Färglitografi, bildmått: 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
måndag 16 januari 2023
kl 20:01:32
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström